Технології успіху сучасної особистості

6 квітня 2018

​У Вінницькому коледжі НУХТ під лозунгом «Технології успіху сучасної особистості» відбувся тиждень економічних дисциплін, упродовж якого студенти та викладачі подорожували стежками інструментарію формування сучасної успішної людини.

Відправним пунктом цієї подорожі стала ІІ Регіональна конференція «Ефективність  діяльності сучасного підприємства». Студенти, під керівництвом викладачів-економістів, аналізували проблеми підприємств і діагностували вимоги до них, як до майбутніх фахівців.

Формування інноваційних підходів викладацької діяльності мають базуватись на платформах адаптивності, Agille та форсайт-технологіях. Про що і йшлось на майстер-класі «Сучасні технології формування успішної особистості». Адже важливо вміти звернути увагу на самого себе та реально оцінити свої сильні і слабкі сторони.

У рамках тижня відбувся І етап конкурсу «Комп'ютерні технології в бухгалтерському обліку». Переможцем стала студентка групи 3-ОВ Катерина Кононенко, яка і презентуватиме коледж на обласному рівні.

Також студенти дізналися щодо прогресивних інноваційних технологій з вивчення англійської мови, лайфхаки, які дають змогу оволодіти значним словниковим запасом за досить короткий термін.

Підсумком тижня стали поради практичного психолога під час тренінгу «Віза у ваше життя». Учасники рольової гри звернули увагу на психологічні аспекти співбесіди, що дозволить майбутнім випускникам не розгубитись і почуватися впевнено при розмові з потенційним роботодавцем і отримати гідне місце роботи.

    СТРІЧКА НОВИН