Таланти першокурсників

17 жовтня 2016

На факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відбулося сімейне свято – День першокурсника, яке зібрало в актовій залі спорткомплексу університету студентів, молодших і старших наставників, викладачів та адміністрацію факультету.

Розпочався вечір із вітання від декана факультету Віктора Доценка, який висловив впевненість, що яскраві таланти нових членів факультетської родини засяють на небосхилі нашого університету. До Віктора Федоровича приєдналася заступник декана по роботі зі студентами Олена Тищенко і заступник голови студентської ради гуртожитку Олександр Голобородько, які підвели підсумки конкурсу «Найкраща кімната першокурсника» і нагородили солодкими подарунками переможців. А тим, чиї кімнати виявилися далекими від стандартів чистоти, був презентований інвентар для прибирання. Крім того, цього дня до спорткомплексу завітали випускники, які були активними членами студентського самоврядування і не могли проґавити момент поповнення сім’ї потужною енергією першокурсників. Від їх імені з привітаннями виступив Євген Лазоренко (голова студентської ради факультету впродовж 2012-2015 років).

Студенти 16 груп першого курсу, в т.ч. і зі скороченим терміном навчання, які прийшли до нас після коледжів і технікумів, спеціальностей «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм» продемонстрували свої номери, підготовкою яких разом зі молодшими наставниками, студентами старших курсів, займалися впродовж місяця. Глядачі побачили/почули різножанрові хореографічні номери, чудовий вокал, інструментальну гру, авторські пісні, пародії, стеми й театральні замальовки, а головне – патріотизм, згуртованість й справжню студентську дружбу, яка вже встигла поєднати першокурсників. А далі присутні у залі змогли переглянути відеовітання для молодших наставників (їх було понад 30), які і допомагали першокурсникам готуватися до свята.

Студентська рада факультету, організатор і головний натхненник заходу, не залишила учасників без нагород і солодких подарунків. Переможців у номінаціях нагороджували декан Віктор Доценко і голова студентської ради Олена Цишек, які відзначили найартистичнішу, найдружнішу, найвеселішу, найгумористичнішу, найтанцюючу, наймузичнішу, найоригінальнішу, найспівочішу, найекстравагантнішу, найдинамічнішу, найдрайвовішу, найкреативнішу, найколоритнішу, найкмітливішу, найзапальнішу, найсучаснішу групу. Отримували нагороду першокурсники разом зі своїми молодшими наставниками, кожний із яких сказав декілька теплих слів для них.

Наприкінці свята першокурсники, присвічуючи у затемненому залі ліхтариками,  склали клятву студента факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, а також заспівали гімн. Зичимо їм всім продовжувати «горіти» бажанням творити, успішно навчатися і прославляти свій факультет.

Усі фото- та відеоматеріали можна побачити у групах факультету в соціальних мережах, а також на офіційному каналі факультету:  https://www.youtube.com/channel/UCVXgw0lawMn3OVhC-MaG-1A.