Талановитий маркетолог

11 травня 2017

​Студенти кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ активно долучаються до наукових заходів, демонструючи свої знання та навички дослідницької роботи.

Вже стало традицією для молодих науковців брати участь у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти, який цього року відбувся на базі Хмельницького національного університету. Конкурс проводиться з понад 90 галузей наук (груп спеціальностей, спеціальностей) із метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та активізації науково-дослідної роботи студентів.

За підсумками результатів конкурсу наукова робота «Бенчмаркінгові дослідження  підприємства» (керівник – к.е.н, доцент Тетяна  Бєлова) студентки-маркетолога 4-го курсу Вікторії Черкасової посіла І місце зі спеціальності «Маркетинг». Вікторія нагороджена Дипломом І-го ступеня за перемогу у конкурсі, а також отримала сертифікат учасника такого важливого наукового заходу.

Щиро вітаємо Вікторію Черкасову та її керівника, доцента Тетяну Бєлову та бажаємо нових наукових досягнень і професійного зростання в європейському освітньому просторі!