Так тримати!

11 жовтня 2017

​На початку жовтня на спортивному майданчику для занять функціональним багатоборством у Голосіївському парку культури та відпочинку імені М. Рильського відбулися спортивні змагання з функціонального багатоборства серед збірних команд студентів вищих навчальних закладів, які розташовані на території Голосіївського району міста Києва.

Команду нашого університету представляли Олексій Бражко, Юрій Гаврилюк (Навчально-науковий інститут харчових технологій), Людмила Назарова (Навчально-науковий інститут економіки і управління) та Юлія Коробка (факультет біотехнології та екологічного контролю). До змагань команду готував старший викладач кафедри фізичного виховання Віталій Харченко.

Змагання передбачали комплекс спортивних вправ, де кожний учасник зміг продемонструвати свою витривалість, силу, швидкість, координацію та точність виконання вправ. У наполегливій боротьбі збірна команда НУХТ посіла 3 місце.

Вітаємо команду університету та бажаємо високих спортивних досягнень!