Так багато цікавого…

3 квітня 2018

​Завершився тиждень циклової комісії інформатики у Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості НУХТ. Голова циклової комісії Михайло Мандрик та викладачі комісії Оксана Захаряк, Марта Мишолівська, Володимир Грицак, Олег Мартон, Ірина Беца намагалися, щоб цей тиждень був насичений цікавими заходами, до яких були залучені студенти всіх спеціальностей коледжу.

Розпочався тиждень із предметної олімпіади з інформатики серед студентів І курсу та олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ІІ-ІІІ-х курсів. Студенти виконували тестові і практичні завдання в середовищі текстового і табличного процесорів. Переможцями олімпіади стали: Вячеслав Мишолівський (1 курс), Назарій Сілко (серед студентів ІІ-ІІІ курсів).

Із переможців і призерів буде сформована команда для участі в обласній олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки, яка відбудеться 14 квітня 2018 р.

«Згадати все…» - саме під таким девізом відбувся цьогорічний брейн-ринг серед студентів перших курсів, які об’єдналися у три команди відділень. Незалежне журі з викладачів циклової комісії, а також комп’ютерна програма вибору запитання і демонстрація правильної відповіді гарантували чесне та об’єктивне оцінювання. Питання були різноплановими за змістом й охоплювали історичний аспект розвитку інформатики, пристрої комп’ютера, програмне забезпечення, «сюрприз», конкурс капітанів.

Креативні та ґрунтовні варіанти відповідей учасників на заплутані та подекуди складні запитання подарували всім присутнім шквал позитивних емоцій та вражень. За результатами змагань чемпіонський титул виборола команда відділення готельно-ресторанної справи, ІІ місце – команда механіко-технологічного відділення, ІІІ місце – команда економіко-технологічного відділення.

29 березня відбулася студентська науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології у моїй професії», під час якої студенти продемонстрували змістовні виступи з презентаціями.

Студенти ІV курсу взяли участь у конкурсі комп’ютерних публікацій «Моє відділення».

Найактивніші учасники тижня відзначені грамотами, сертифікатами та призами.

Вітаємо переможців олімпіади та конкурсів, усім учасникам бажаємо творчої наснаги та успіхів у навчанні!

    СТРІЧКА НОВИН