Свято індустрії пакування

14 вересня 2017

У рамках відзначення 85-ї річниці утворення кафедри мехатроніки та пакувальної техніки, викладачі структурного підрозділу взяли участь у заходах Міжнародної спеціалізованої виставки INPRODMASH&UPAKOVKA.

Результати науково-дослідної та навчально-методичної роботи були представлені на стенді нашого університету. Особливу увагу відвідувачів виставки привернули монографії науковців кафедри, видані за останні роки.

Не менш цікавою була зустріч викладачів зі своїми колишніми випускниками, які отримали «путівку у життя» і представляють інтереси сучасних фірм із виробництва, впровадження та продажу пакувальних матеріалів та обладнання. Теплими були зустрічі із студентами-випускниками: Ігорем Соя (ТОВ «PackTech»), Андрієм Міщенком (НПП «Інта»), Артемом Романюком та Олександром Овсеєнком (Міжнародна компанія «Matimex»), Марією Овчинніковою (фірма «Steiner»), Олександром Гаввою (підприємство з випуску гнучких пакувальних матеріалів «Авентин»), Ігорем Балабушкою (ТОВ «НПП Інтермаш»), Вадимом Герасимчуком (профільний журнал «Мир упаковки»).

Сьогоднішні студенти також мали можливість ознайомитись із здобутками та новинками в області пакувальної індустрії. З великою зацікавленістю студенти вивчали зразки пакувального обладнання і задавали питання про можливості роботи представлених зразків.

Не оминули викладачі кафедри і участь у VІ Міжнародній спеціалізованій науково-практичній конференції «Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції – основні засади її конкурентоздатності». Серед доповідачів на конференції була викладачка кафедри, доцент Людмила Кривопляс-Володіна, а масовими відвідувачами конференції стали магістранти кафедри.

Кафедра достойно була представлена на цьогорічній виставці.