Святкуємо Easter

14 квітня 2017

Викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Оксана Кияшко і Людмила Власенко провели зі студентами 1 курсу спеціальності «Маркетинг» захід, присвячений Великодню «Easter» та традиціям його святкування у світі та Україні.

Паска у Британії – одне із головних релігійних свят року. За християнською традицією у цей час святкується воскресіння Ісуса Христа. Проте, у Британії цей день почали святкувати задовго до появи християнства. Деякі теологи вважають, що англійська назва свята «Easter» походить від імені англосаксонської богині світанку і весни Eostre.

На кожний Великдень американці витрачають понад 2 мільярди доларів на подарунки і більше 7,1 мільярдів доларів на продукти харчування для свята (у їх числі 60 мільйонів шоколадних зайчиків, які щорічно виготовляються до Великодня). Щороку американці купують більше 700 мільйонів специфічних солодощів, так званих Marshmallow Peeps, –  зефіру у формі курчат, птахів, зайчиків і подібної живності. Marshmallow Peeps - найпопулярніші пасхальні солодощі в Північній Америці.

Найбільше пасхальне яйце знаходиться у Вегревіллі (Канада). Воно важить близько 2 тонн, а його довжина - близько 8 метрів!

Студентам були запропоновані кросворди та вправи, які сприяли їх активному залученню в англомовну атмосферу, й стосувалися святкування Великодня в Україні, Британії та Америці. Також студенти переглянули відео, що дало їм можливість дізнатися про звичаї та традиції святкування Великодня у Британії.