Світильники знання

10 квітня 2017

«Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники», – під таким гаслом плідно працювали учасники секції з українознавчих дисциплін 83-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

Жваво обговорювали виступи доповідачів у підсекціях «Історія України та політологія», «Культурологія», «Українська мова».

Тож, після підведення підсумків роботи підсекцій були визначені кращі доповідачі:

- у підсекції «Історія України та політологія»:

І місце посів Андрій Шевченко (ЕіЕМ-І-2)

ІІ місце – Федір Абрамов (ЕіЕМ-І-2), Вікторія Букань (ГРТБ-І-7)

ІІІ місце – Анастасія Свистун (БО-І-2), Антон Гирба (Мар.-І-4);

- у підсекції «Культурології»:

І місце –  Євгенія Юхименко (ННІЕіУ-І-8)

ІІ місце –  Світлана Колодюк (ННІ ЕіУ-І-4)

ІІІ місце –  Олександра Туліка  (ГРТБ-І-9), Юлія Хижняк (ГРТБ-І-9);

- у підсекції «Українська мова»:

І місце –  Ірина Хільченко (ННІЕіУ-ІІІ-12)

ІІ місце –  Світлана Бакуліна (ННІЕіУ-ІІІ-3), Анастасія Долюк (ННІЕіУ-ІІІ-3)

ІІІ місце –  Анастасія Ягодіна (ННІЕіУ-ІІІ-11), Павло Скоредов (ННІХТ-ІІІ-15).

Студенти, які взяли участь у роботі підсекцій конференції, зазначили, що вони набули нових знань, досвіду, позитивних емоцій. Мотивуючі промови професорсько-викладацького складу, цікаві виступи інших студентів, дійсно, підсилюють прагнення до самовдосконалення, критичне ставлення до своєї роботи.