Світло у душах

13 квітня 2017

12 квітня студенти Сумського коледжу харчової промисловості  нашого університету взяли участь у міському конкурсі «StudDance», що  проходив між вищими навчальними закладами м. Суми.

Захід був організований Сумським міським центром дозвілля молоді і став продовженням ХІІ Всеукраїнської акції «Серце до серця».

У поточному році кошти, зібрані у ході благодійної акції, будуть спрямовані на допомогу хворим із проблемами зору. Студенти нашого коледжу долучилися до участі в акції і передали 723 грн. до Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Композиція, представлена студентами коледжу на «StudDance», продовжила тему, якою намагалися звернути увагу на людей, які не бачать зовнішнього світу, проте в душах мають світло. Слід зазначити, що підготовкою до участі в конкурсі займалося студентське самоврядування коледжу на чолі з головою студентської ради Данилом Кудрявським.

Журі відзначило майстерність нашої команди і нагородило грамотою у номінації «Найоригінальніша постановка». А активні уболівальники нашої команди посіли І місце у конкурсі «Кращий вболівальник».