Світ зовнішньоекономічних відносин

16 травня 2018

Студенти кафедри маркетингу відвідали креативний захід від логістичної компанії «Delivery», що поєднав теплу атмосферу, обговорення перспективних бізнес-питань і смачні тістечка з кавою-чаєм. Бізнес-сніданок був присвячений темі «Правові аспекти зовнішньоекономічної діяльності. Особливості митного регулювання імпортних операцій». Спілкувалися з відвідувачами керівник юридичного відділу компанії «Delivery» Марина Муха, керівник «Delivery-International» Наталія Глобенко та спеціальний гість, радник президента Торгово-промислової палати України з міжнародно-правових питань Любов Нестеренко.

Спікери розповіли, що перспективним напрямком всіх часів залишається орієнтація на зовнішньоекономічну діяльність. Бізнес прагне до вивезення товарів за кордон для представлення їх на зовнішньому ринку та ввезення із-за кордону якісних товарів за прийнятною для українського споживача ціною. Але часто компанії, що прагнуть досягти успіху в ЗЕД, допускають низку помилок, основні з яких пов’язані з дефіцитом знань нормативно-правового регулювання зовнішньоекономічної діяльності, специфіки роботи з митними складами, виходу зі складних форс-мажорних обставин тощо. Ці та інші питання були розглянуті під час лекційної частини бізнес-сніданку і детально представлені аудиторії.

Приємною неформальною частиною заходу також стало обговорення різних питань, що стосувалися теми бізнес-сніданку та інших питань, що зацікавили слухачів. Кожний бажаючий мав змогу поспілкуватися з топ-менеджментом компанії, керівниками відділів і департаментів.

Компанія «Delivery» регулярно проводить заходи формату бізнес-сніданку, адже в такий спосіб всі присутні більше відкриті до засвоєння нової інформації та більш розкуто себе почувають. Години, протягом яких тривав бізнес-сніданок, пролетіли зовсім непомітно, адже постійно тривали дискусії і обговорення, а лектори за допомогою простих і доступних схем пояснили важливі аспекти, що стосуються тематики, а також надали список необхідних контактів, джерел і нормативно-правових актів, з яких можна черпати додаткову інформацію.

Студенти та викладачі кафедри маркетингу щиро вдячні колективу компанії «Delivery» за надану можливість більше дізнатися про світ зовнішньоекономічних відносин.

    СТРІЧКА НОВИН