Сучасний ринок логістики

11 грудня 2015

У рамках тренінгової програми «Транспорт-Логістика» відбулася друга зустріч директора компанії eSoft Арама Саргсяна зі студентами нашого університету. Структурований виклад матеріалу та ігрові методи залучення аудиторії, що були використані на зустрічі, не залишили байдужим жодного учасника. Головною метою зустрічі стало ознайомлення студентів із сучасними вимогами ринку логістики.

У ході тренінгу Арам Саргсян поділився досвідом впровадження ІТ-рішень у різних компаніях, а також ознайомив присутніх із актуальними бізнес-процесами, які можуть бути корисними для майбутніх фахівців. Спільно зі студентами були розглянуті й приклади розрахунку економічного ефекту від провадження ІТ-систем.

Одна зі студенток кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики Олена Михайлюта вже запрошена Арамом Саргсяном до діючого проекту від компанії «Фокстрот». Вона поділилася своїми першими враженнями щодо роботи з картографічними матеріалами, які безпосередньо задіяні у роботі багатьох TMS.

На зустрічі була присутня провідний спеціаліст компанії eSoft Наталя Іглікова, яка познайомила присутніх із існуючими рішеннями систем управління транспортом, продемонструвала роботу системи у реальному часі та поділилася секретами тонкощів алгоритмів математичних розрахунків для подальшої сертифікації студентів.