Сучасний навчальний процес

4 грудня 2017

Серед передових методів викладання у сучасному навчальному процесі вивчення іноземної мови, велику увагу приділяють інтерактивним методам, основаним на особистісно орієнтованому підході до студента і які спрямовані на розвиток уміння мислити та швидко реагувати, пропонувати свою думку, а також формувати навички толерантного спілкування.

Днями в.о. завідувача кафедри іноземних мов професійного спрямування Олена Галинська з Володимиром Терницьким, колегою з Коледжу готельного господарства НУХТ, провели практичне заняття з англійської мови «Improve a service» з групою ТУ 3-10 факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. У рамках проведення заняття студенти з викладачами провели збори працівників і менеджерів авіакомпанії, метою яких було зменшити витрати та покращити обслуговування пасажирів компанії. Учасники обговорювали заплановані питання зборів, обмінюючись думками, аргументували «за» і «проти». Інтерактивна взаємодія учасників зборів спонукала до зацікавленості, жвавих обговорень, пошуку рішень і формуванню відповідей.

Жодний студент не залишився поза увагою, усі були активними учасниками засідання. Слід зазначити, що Володимир Терницький, як фахівець іноземної мови, став переможцем конкурсу на зайняття посади спеціаліста з консульських питань та діловодства Посольства України в Канаді, де проходитиме незабаром стажування. Вітаємо та бажаємо удосконалювати свої знання іноземної мови, розширювати світогляд і ділитися зі студентами отриманим досвідом.