Сучасні аналізатори

19 травня 2017

19 травня фахівці компанії «ІКФ АГРОСЕРВІС» завітали на кафедру технології молока і молочних продуктів із метою ознайомлення студентів із сучасним обладнанням для аналізу якості молока та молочних продуктів.

Компанія є ексклюзивним представником в Україні фірм «Мілкотронік» (Болгарія), «Лактоскан» (Болгарія) та «ДРАМІНСКІ» (Польща), що випускають широкий спектр вимірювальних приладів для визначення фізико-хімічних і мікробіологічних показників продовольчої сировини тваринного і рослинного походження.

Основна спеціалізація компанії ґрунтується на роботі з приладами «Екомілк», «Лактоскан», «Лактан», «Соматос». Також, із огляду на споживчий попит і з врахуванням усіх пропозицій і зауважень, фахівцями фірм ТОВ «ІКФ Агросервіс» (Україна) і ООД «Мілкотронік» (Болгарія) був розроблений ультразвуковий аналізатор молока Lactoscan SCC для визначення вмісту соматичних клітин у молоці. Мінімальне енергоспоживання і відсутність витратних матеріалів роблять аналізатор молока Lactoscan одним із найкращих та універсальних для підприємств молочної промисловості, а також для молочних ферм,  центрів відбору молока і лабораторій.

Окрім представленої презентації нового обладнання, студентам надали можливість ознайомитись із принципом роботи та перевірити якість молока за допомогою сучасного аналізатора Lactoscan SCC.

Одержані знання та практичні навички будуть застосовані нашими випускниками у виробничих умовах підприємств молочної промисловості України.