Сучасна практика – основа майбутнього

1 листопада 2017

​Студенти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І. С. Гулого (ННІТІ) уперше пройшли машинобудівну практику на заводі ВЕНТС. Це потужне науково-виробниче підприємство, яке має сучасну виробничу європейську базу і самостійно випускає повний спектр обладнання систем вентиляції та кондиціонування для підприємств харчової та інших галузей промисловості будь-якого ступеня складності під торговими марками VENTS, Blauberg, X-VENT, AirVENTS.

Бакалаври ННІТІ мали змогу ознайомитися з сучасним обладнанням, технологіями виробництва, розробками та досягненнями індустрії, набути практичні і теоретичні навички, які необхідні сучасному інженеру-конструктору. Характерним є те, що ряд випускників нашого університету вже працюють на підприємстві, мають перспективи подальшого кар’єрного зростання. Додатковим стимулом для наших студентів є те, що під час проходження практики вони отримували заробітню платню та мали нагоду користуватись такими соціальними досягненнями сучасного підприємства, як кімнати відпочинку, дешеве смачне харчування та корпоративне розвезення персоналу. Юні механіки дуже задоволені проходженням практики та розмірковують про майбутнє працевлаштування на підприємстві.

Викладачі та спеціалісти кафедри машинобудування, стандартизації та сертифікації обладнання ННІТІ постійно та плідно працюють над пошуком нових баз практики для студентів, забезпечуючи гідну підготовку фахівців, які є потрібними на сучасному ринку праці. І велика подяка тим виробництвам, які надають свої виробничі базі для підготовки майбутніх фахівців.