Стимул до майбутнього

21 вересня 2015

До нашого університету завітали працівники готелю «Hilton Kyiv» – операційний менеджер Волкан Амак, директор із персоналу Анна Мєдвєдєва і менеджер із навчання та розвитку персоналу готелю Інна Князева.

Гості поспілкувалися зі студентами та викладачами кафедри туристичного та готельного бізнесу. Розпочала зустріч завідувач кафедри Дарія Басюк, а далі слово взяв пан Волкан, який одразу знайшов підхід до аудиторії і розповів про готельну мережу Hilton, історію її розвитку та, зокрема свою історію, як працівника мережі. Спілкування велося англійською мовою, атмосфера була дуже дружня, і кожний міг задати питання доповідачу.

Варто відзначити, що мережа «Hilton» має близько 4000 готелів в усьому світі, але коли пану Волкану запропонували працювати в Україні (саме в Києві був відкритий перший серед країн СНД готель «Hilton Kyiv»), він одразу погодився. Також він поділився інформацією, що згодом в Україні відкриють ще 2 готелі: в Одесі та Львові.

Наступною, у форматі діалогу, зі студентами спілкувалась Анна Мєдвєдєва. Вона задавала запитання, на які слухачі охоче відповідали. Велика увага була приділена питанням працевлаштування і проходженні практики в готелі «Hilton». Також вона надала корисні поради щодо складання резюме та правильного проведення співбесіди.

На завершення виступила Інна Князєва, яка свою інформацію подала у вигляді гри «Хто хоче стати мільйонером?». Учасник гри міг перевірити свої знання етикету і переконатись, що саме від етикету та правильних манер залежить успіх у сфері обслуговування, та в готельній справі зокрема.

Такі спілкування з працівниками готелю дають стимул і можливість змінити своє життя, приєднавшись до дружньої та веселої сім’ї міжнародної готельної мережі «Hilton».