Ступінь довіри

19 липня 2017

​Відповідно до статті 11 Закону України «Про стандартизацію» та згідно з рішенням засідання керівної ради національного органу стандартизації, а також із метою гармонізації національних стандартів України в сфері промислової автоматизації Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» створило технічний комітет стандартизації «Промислова автоматизація», надавши йому реєстраційний номер 185.

Функції секретаріату технічного комітету стандартизації 185 «Промислова автоматизація» уповноважена виконувати Асоціація «Підприємств промислової автоматизації України».

Сфера діяльності, закріплена за комітетом, – стандартизація у сфері промислової автоматизації на рівні систем керування технологічними процесами та на рівні промислових даних, інформаційних систем та інтеграції систем.

Приємно відзначити, що зважаючи на високий авторитет фахівців НУХТ і їх плідну активну співпрацю з виробничниками, відповідальним секретарем технічного комітету призначений доцент кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління нашого університету Олександр Пупена.

Вітаємо фахівця й бажаємо наснаги й подальших успіхів!