Нові туристичні продукти – ринку України!

3 квітня 2017

Студенти кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Харчові технології» разом із викладачами відвідали головну туристичну подію сезону весна-літо – 23-ю міжнародну виставку UITT’2017: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм», яка відбулася у Міжнародному виставковому центрі.

Виставкова площадка в цьому році значно збільшила власні масштаби. Традиційно брали участь провідні туроператори ринку Coral Travel, TUI Україна, Анекс Тур, Наталі Турс, Пак Груп, Амадеус, Оазис Тревел, Феєрія, Эліта Тур, Караван Люкс Тур, Витиана, Айті-Тур, ДЖОИН АП і багато інших.

Для виставки UITT’2017 організаторами була підготовлена доволі насичена програма щодо основних напрямків розвитку туристичної сфери. Студентам випала можливість були присутніми на семінарах, конференціях, дискусіях, зустрічах, що відбувались у рамках  виставки.

Студентам дуже до вподоби подібні заходи, адже вони мають змогу бути в курсі останніх туристичних трендів, заводити корисні знайомства та, можливо, знаходити майбутніх роботодавців.