Студентські майстер-класи

5 березня 2018

4 березня студенти Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ проводили майстер-клас із приготування їжі в магазині побутової техніки «Фокстрот», розташованому у найбільшому торговому центрі Західної України KINGCROS LEOPOLIS.

Студенти спеціальності «Виробництво харчової продукції» на мультиварці фірми «Kenwood» готували  суп-крем із печериць, броколі під сухарним соусом, рибу тушковану з помідорами. Ванільне морозиво з малиновим сиропом і м’ятою дегустували з морожениці марки «Delonghi».

Студенти групи ХМК-3 та студентка заочної форми навчання групи ХМКс-1з Надія Голуб  випікали круасани з яблучною начинкою та шоколадні кекси, оздобленні вершками. Для цього вони використовували комбайн «Kenwood» й електричну духовку. Після випікання проводилася дегустація готової продукції.

Студенти групи  БВ-2 разом із викладачами  циклової комісії технології бродильних виробництв презентували спеціальність «Бродильне виробництво та виноробство» виставкою напоїв, технологію виробництва яких вивчають студенти даної спеціальності: пива, квасу, вина, лікеро-горілчаних і безалкогольних напоїв, соків і мінеральних вод.

Студенти груп БО-2 і КД-2а допомагали в організації, роздавали буклети. На майстер-клас завітали абітурієнти, які відвідують підготовчі курси для вступу до коледжу.