Студентські будні

3 листопада 2017

2 листопада 2017 року на базі Київського національного університету культури і мистецтв відбувся науково-практичний семінар для студентів «Туризм і гостинність в Україні: історія, проблеми та перспективи розвитку».

Основною метою семінару було обговорення актуальних проблем функціонування та розвитку сфери туризму і шляхів їх розв’язання.

Учасниками даного заходу були студенти різних навчальних закладів, у тому числі і студентка групи ГО-4, спеціальності «Готельне обслуговування» Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ Ольга Дзюба з доповіддю «Архітектурна спадщина м. Львова». Винагородою для усіх учасників стало вручення сертифікатів і грамот.

А тим часом впродовж 1-3 листопада студенти-фінансисти взяли участь у тренінгах і ворк-шопах, що відбувалися в рамках Днів фінансової обізнаності у Будинку вчених м. Львова.