Студентська весна

4 квітня 2018

4 квітня 2018 року Полтавський коледж харчових технологій НУХТ взяв участь у обласному міжвузівському мистецькому фестивалі-конкурсі «Студентська весна». Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки, Департамент культури і туризму, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації.

Студенти нашого коледжу у черговий раз продемонстрували свої творчі здібності. Концертна програма складалася з 5 конкурсних номінацій: «Вокальний жанр», «Хореографічний жанр», «Інструментальний жанр», «Театральний жанр», «Декламаторське мистецтво».

Журі конкурсу відзначило творчий підхід, артистизм і високий рівень виконавчої майстерності наших студентів.

Кращі номери фестивалю-конкурсу будуть включені в гала-концерт, який відбудеться 25 квітня 2018 року у приміщенні Міського будинку культури.