Стратегія вибору

25 березня 2017

​25 березня наш університет знову зустрічав гостей – учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів і старшокурсники вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації завітали на День відкритих дверей, аби ближче познайомитися з нашим вишем і його освітніми пропозиціями.

Уже стало доброю традицію нашого студентства зустрічати гостей ще біля вхідних дверей, кожний прагнув запросити майбутніх вступників саме до експозиції свого інституту чи факультету, зацікавити саме своєю спеціальністю, якнайкраще й повніше розкрити принади навчання саме в нашому університеті.

Кожний структурний підрозділ постарався на славу, готуючи свій стенд, тож у гостей від побаченого просто дух перехоплювало. Всі бажаючі, до того ж, могли відвідати будь-яку кафедру, оглянути навчальні аудиторії, лабораторії, комп’ютерні класи.

Зокрема, фахівці кафедр автоматизації та інтелектуальних систем керування й інтегрованих автоматизованих систем управління демонстрували можливості технічних засобів провідних фірм світу: Schneider Electric, Vipa, Mitsubishi, Hitachi, Siemens тощо, якими оснащені навчальні лабораторії. На кафедрі біотехнології та мікробіології гостей зустрічала особисто завідувач кафедри, професор Тетяна Пирог, екскурс якої до захопливого світу біотехнології не залишив байдужими ні школярів, ні їх батьків. Насичена програма чекала на відвідувачів кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу – майстер-клас із приготування вареників, які можна було продегустувати, частування кавою й солодощами, а ще їм пощастило поспостерігати за заняттям зі сертифікатної програми. Цього дня її слухачі саме опановувати фірмові секрети виготовлення шоколадних цукерок від бренд-шефа кулінарної школи DGF International Culinary School Нікіти Чорнобублика.

Ґрунтовну інформацію про історію, освітню й наукову діяльність нашого навчального закладу, його структуру, міжнародне співробітництво, програми академічної мобільності, досягнення й здобутки нашого колективу, унікальні освітні програми, викладання за якими здійснюється тільки в НУХТ, надав перший проректор Володимир Яровий.

Усі аспекти цьогорічної вступної кампанії для усіх категорій вступників покроково висвітлив відповідальний секретар приймальної комісії університету Вадим Серпученко.

Із діяльністю Центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав присутніх познайомила директор Центру Валентина Кудіна. Вона, зокрема розповіла про різноманітні форми підготовки до здачі ЗНО та вступу до університету, у т.ч. і дистанційну, яка наразі працює для випускників вишів І-ІІ рівня акредитації, але найближчим часом буде впроваджена для усіх категорій бажаючих якісно підготуватися до здачі ЗНО і вступу до ВНЗ. Більш детально про дистанційне навчання в університеті розповів голова Науково-методичної ради з дистанційної освіти і електронних засобів навчання Ігор Ельперін.

Крім вичерпної інформації гості університету отримали відповіді на всі свої запитання. Наостанок їм було запропоновано заповнити анкету учасника Дня відкритих дверей, вказавши в ній свої зауваження й пропозиції щодо організації подібних заходів, а також  свою контактну електронну пошту, щоб наша приймальна комісія могла оперативно інформувати їх про зміни й новації у вступній кампанії 2017.

Тепер вступникам залишилися лише три кроки до побудови власного майбутнього – успішно здати ЗНО, подати заяву на вступ до ВНЗ, вказавши 1-м пріоритетом НУХТ, й прийти 31 серпня на посвяту у студенти нашого університету!

Фотоальбом...