Статус переможців

1 березня 2018

​Проведення студентських олімпіад підвищує статус навчального закладу, а участь в олімпіадах – статус самих студентів, майбутніх фахівців і вчених. Тому студенти і викладачі завжди з нетерпінням чекають часу проведення олімпіад, як із фундаментальних дисциплін, так і за профілем обраної спеціальності.

28 лютого 2018 року на кафедрі харчової хімії відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії. Цьогоріч олімпіада проходила в два тури - заочний та очний. У заочному турі взяли участь 19 студентів 1-4 курсів Навчально-наукового інституту харчових технологій, факультетів біотехнології та екологічного контролю і готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Студенти мали вдосталь часу на виконання завдань заочного туру, тому їх відповіді були досить високого рівня, і всі вони були запрошені на очний тур олімпіади.

За результатами очного туру призові місця розподілились наступним чином:

I місце – Євген Гук (група БТ-1-1)

II місце – Вячеслав Длужевський (група ХТ-4-6) і Ольга Чугай (група ХТ-3-4)

III місце – Анна Зварич (група БТ-2-1) та Олена Теребило (група ХТ-2-5)

Ця команда переможців буде представляти наш університет у ІІ етапі Всеукраїнської хімічної олімпіади, який відбудеться у квітні на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Оргкомітет прийняв рішення відзначити всіх учасників І етапу олімпіади відповідними сертифікатами.

Олімпіада в черговий раз показала, що у нас є талановиті студенти, які захоплені хімією. Вітаємо переможців і бажаємо подальших видатних здобутків!