Start the lesson

13 лютого 2018

​Як із максимальною користю використати період навчання в магістратурі й отримати не лише набір знань, а реалізувати себе як інженер, науковець-дослідник, а також сучасний викладач знає магістрантка кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Катерина Грінінг, яка навчається за освітньою програмою «Інжиніринг фармацевтичних і мікробіологічних виробництв» і виконує магістерську роботу з удосконалення процесів надтонкого подрібнення компонентів лікарських препаратів, косметичних засобів і фарбувальних матеріалів. Зазначимо, що крім навчання в магістратурі, Катерина працює за фахом оператором лінії подрібнення компонентів на відомому підприємстві з виробництва косметичних засобів.

Головна з відповідей – не сидіти на місці, а максимально реалізовувати на практиці отримані знання. Тому Катерина на запрошення добрих партнерів кафедри вирушила до Білоруського державного аграрного технічного університету, де випробувала себе як викладач і прочитала декілька лекцій.

За мету було поставлено максимально детально і продуктивно, і водночас лаконічно донести до студентів інформацію про теорію процесу та сучасне обладнання для подрібнення.

І ця перша у професійній діяльності Катерини лекція була прочитана англійською мовою для групи магістрантів із Південно-Африканської Республіки!

Крім теоретичних занять, наша студентка за допомогою білоруських колег провела практичні заняття зі студентами на провідних підприємствах переробної і харчової промисловості Білорусі – Борисівському консервному комбінаті і кондитерській фабриці «Комунарка», де англійською мовою пояснила особливості виробництва, технологію і конструкцію обладнання, а також їх поєднання у складні технологічні комплекси.

Такий корисний практичний досвід дозволив відчути себе у ролі викладача, і, найголовніше, критично оцінити свої помилки, удосконалити свою професійну майстерність, визначити нові завдання, випробувати на практиці та удосконалити рівень володіння англійською. А також познайомитись із цікавими творчими особистостями, домовитись із молодими науковцями Білорусі про майбутню творчу співпрацю з нашим вишем.

    СТРІЧКА НОВИН