Старт нового року

5 вересня 2017

​5 вересня вчена рада університету зібралася на своє перше в новому навчальному році засідання.

Розпочали з традиційного вітання членів ради, що відсвяткували дні народження між засіданнями. Крім того, ректор Анатолій Українець вручив нагрудний знак «За академічні заслуги» професору кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Володимиру Теличкуну.

Далі засідання тривало відповідно до порядку денного. Ґрунтовний аналіз щодо результатів виконання плану прийому студентів на навчання присутнім представив відповідальний секретар приймальної комісії Вадим Серпученко. Почуте спонукало до виступів ректора Анатолія Українця, першого проректора Володимира Ярового, директора Навчально-наукового інституту економіки і управління Олега Шеремета, завідувачів кафедр Сергія Василенка і Олександра Гавву.

Другим питанням був звіт докторантів. Про роботу, виконану докторантами 1-го, 2-го і 3-го року навчання, доповів проректор з наукової роботи Олександр Шевченко. Присутні у залі докторанти Юлія Камбулова, Тетяна Сильчук, Інна Тюрікова, Наталія Луцька, Оксана Шульга, Валерій Махинько та Максим Полумбрик відповіли на численні питання членів вченої ради. До обговорення звітів долучилися ректор Анатолій Українець, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, завідувачі кафедр Сергій Василенко, Галина Сімахіна, Анатолій Ладанюк, Валерій Мирончук, професор Віра Дробот. За результатами звітів і відповідей докторантів усі звіти були одноголосно затверджені.

Не менш прихильно вчена рада університету поставилася до атестації наукових робіт стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Таких стипендіатів в університеті троє – асистент кафедри біотехнології і мікробіології Христина Берегова, доцент кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Олег Галенко та асистент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Ірина Соколовська. У підтримку звітів стипендіатів висловилися заступник завідувача кафедри біотехнології і мікробіології Вікторія Красінько та завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса.

Також проректор Олександр Шевченко закликав активізувати подання наукових робіт молодих учених на щорічний конкурс МОН, а ректор Анатолій Українець звернув увагу на велику кількість грантів для учених, що фінансує ЄС, й наголосив на тому, що у наших науковців дуже великий потенціал, цікаві й потрібні людству тематики досліджень, тож варто приділяти більше часу й зусиль для пошуку партнерів і джерел фінансування для їх втілення.

На цьому порядок денний був вичерпаний, і ректор закрив засідання.

Фотоальбом...