Старт фахового випробування

20 березня 2017

Відбувся І тур конкурсу «Кращий технолог» серед студентів четвертого курсу, що навчаються за спеціалізацією «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів», організований кафедрою технології хлібопекарських і кондитерських виробів.

Учасників конкурсу привітав завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса, який пояснив умови конкурсу та побажав успіхів. З привітанням та словами настанови виступили члени кафедри.

У першому турі Конкурсу студенти вирішували три завдання, пов’язані з хлібопекарським і кондитерським виробництвом. Для вирішення запропонованих задач учасники повинні були продемонструвати знання, здобуті під час вивчення дисциплін «Технологія галузі» та «Проектування підприємств галузі». Під час виконання завдання студенти обґрунтовували вибір апаратурно-технологічної схеми виробництва, пропонували технологічні заходи для перероблення борошна зі зниженими хлібопекарськими властивостями, розкривали суть процесів, що відбуваються під час приготування напівфабрикатів.

Переможці візьмуть участь у ІІ турі Конкурсу, який  відбудеться у виробничих умовах.