Срібна ракетка

6 листопада 2017

У спорткомплексі нашого університету відбулися змагання з настільного тенісу серед збірних команд студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, які розташовані на території Голосіївського району міста Києва.

Участь у змаганнях взяли 5 команд із 4 вишів (склад кожної команди – 3 юнаки та 2 дівчини).

Змагання відбувалися згідно з діючими правилами з настільного тенісу.

У загальному заліку команди розмістилися на таких позиціях:
І місце - команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка-2;
ІІ місце - команда Національного університету харчових технологій;
ІІІ місце - команда Національного університету біоресурсів і природокористування України;
ІV місце - команда академії Служби безпеки України;
V місце - команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка-1.

Призери і переможці змагань були відзначені нагородною атрибутикою відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації та Фізкультурно-оздоровчого центру «Централізована система дитячо-юнацьких спортивних клубів за місцем проживання «Голосієво».

Вітаємо нашу команду та бажаємо подальших спортивних перемог!