Справжні лідери

4 грудня 2017

​У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся конкурс «Студент року», в якому взяли участь молоді, енергійні й амбітні студенти.

Критеріями відбору були: особливі здобутки та досягнення у різних сферах студентського життя, презентація соціального проекту,  громадська активність та високі успіхи в навчанні.

Змагання в цьому році відбулося надзвичайне, адже змагались сильні, неповторні особистості, кожний із яких є справжнім лідером і переможцем І етапу конкурсу на своєму відділенні: автоматизації і комп’ютерних систем - Валентин Артеменко, Анна Буряченко, харчових технологій та менеджменту - Владислав Гаврилко і Вікторія Косенко, інженерної механіки - Назар Щербак та Михайло Хінціцький.

Журі оцінювало виступи конкурсантів за такими критеріями: творчий та яскравий підхід у підготовці до конкурсу, актуальність і реалізація соціального проекту, сформованість комунікативних, креативних здібностей, володіння засобами самовираження, лідерські якості, аргументованість у відстоюванні точки зору.

Під час конкурсу учасники презентували своє портфоліо, у якому вказували рівень навчальних досягнень, а також представляли дипломи, грамоти, посвідчення, подяки, інші матеріали, що характеризують учасника конкурсу, його громадську діяльність. Різнобічні інтереси студентів розкрив етап «Світ моїх захоплень». Найбільшу зацікавленість журі викликав етап «Соціальний проект», адже кожний проект містив цікаву ідею та був готовий до реалізації.

Визначити переможця конкурсу було нелегко, адже кожний учасник виступав достойно. Зрештою, присуд журі був таким:

Валентин Артеменко – золотий призер конкурсу «Студент року-2017» та переможець номінації «Гордість коледжу»

Михайло Хінціцький – срібний призер і переможець номінації «Лідер»

Назар Щербак – бронзовий призер і переможець номінації «Вдалий старт»

Анна Буряченко – переможець номінації «Творчий зліт»

Вікторія Косенко – переможець номінації «Студент-інтелектуал»

Владислав Гаврилко – переможець номінації «Майбутній освітянин»

Переможці конкурсу були нагородженні грошовими сертифікатами від Первинної профспілкової організації коледжу.

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів, наполегливості у досягненні поставлених цілей, творчого запалу, ініціативності!