Спорт – на благо дітям

20 березня 2017

​9 березня по всій Україні стартувала ХІІ благодійна акція "Серце до серця" під гаслом - "Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ!", метою якої є збір коштів для офтальмологічних відділень дитячих лікарень. У кожній області проводяться різноманітні заходи, які, за сподіваннями організаторів, привернуть увагу небайдужих людей.

Один із них – Міжуніверситетські благодійні спортивні змагання з плавання відбулися 18 березня на базі спортивного комплексу КНУ ім. Тараса Шевченка. Їх активними учасниками стала збірна команда нашого університету у складі: Олександра Ребдєва (Навчально-науковий інститут економіки і управління), Артема Овсяніка (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу), Олександри Марусяк (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу) і Анастасії Шустової (Навчально-науковий інститут харчових технологій). Наша команда виклалася на повну, адже йшлося про допомогу хворим дітям, й у підсумку виборола ІІ командне місце.

У рамках цих змагань зібрали 551 грн. Вітаємо наших спортсменів і запрошуємо всіх, хто ще не встиг долучитись до цьогорічної акції, 25 березня до НМУ ім. О.О.Богомольця, де відбудуться Міжуніверситетські благодійні спортивні змагання з легкої атлетики. Борітеся за свій університет!