Співпраця триває

4 жовтня 2017

​Співпраця нашого університету з Вищою Школою Управління Охороною Праці в Катовіце (WSZOP, Польща) продовжується.

Нагадаємо, що у рамках підписаного Договору про співпрацю між нашими навчальними закладами діє програма академічної мобільності 2D!, за якою наші студенти економічних, технічних спеціальностей, а також туризмознавці успішно пройшли або проходять нині навчання.

WSZOP – сучасний навчальний заклад, в якому здійснюється підготовка фахівців за двома напрямами та гуманітарними, соціальними й технічними спеціальностями.

У цьому навчальному році у програмі беруть участь 7 магістрів нашого університету Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого та Навчально-наукового інституту економіки і управління. Попередньо, учасники проекту пройшли двотижневу підготовку з польської мови, а потім прослухали курс лекцій за напрямом «Управління», спеціальністю «Управління проектами». За відгуками польських викладачів, наші магістри виявилися найсильнішими.

Під час перебування у Польщі студенти мали змогу відвідати філармонію, а фахівці WSZOP організували екскурсію до м. Кракова.