Співпраця розвивається

10 листопада 2017

Одні з найвищих показників успішності у навчанні, а також значні результаті у науковій та організаційній роботі мають студенти нашого університету, що навчались у Технічному ліцеї Шевченківського району міста Києва.

Наш університет, зокрема кафедра машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв і кафедра біотехнології і мікробіології підтримують тісні контакти з цим провідним навчальним закладом.

А днями до нашого університету завітали представники Технічного ліцею на чолі із заступником директора з наукової та методичної роботи Оксаною Медвєдєвою. Метою візиту було налагодження більш тісної співпраці між навчальним закладами, і, зокрема, створення за підтримки університету на базі Технічного ліцею профільних класів.

Гості зустрілися з науковцями та викладачами університету, провели консультації з директором Центру доуніверситетської освіти Валентиною Кудіною щодо укладення договору про співробітництво між нашими навчальними закладами, та ознайомились із навчальною і лабораторною базами кафедр, музеєм університету, а також творчою роботою студентів над проведенням днів факультетів.

Колеги з Технічного ліцею високо оцінили умови для навчання і творчого розвитку студентів у нашому університеті, і висловили сподівання на плідний розвиток майбутньої співпраці.