Співпраця – запорука якості

4 липня 2018

​Колективи випускових кафедр нашого університету завжди велику увагу приділяють тісній співпраці з виробничниками. Адже це дає змогу бути в курсі всіх інновацій галузі, знайомити студентів із новітнім обладнанням і сучасними технологіями, надавати їм можливість практичного опанування своєї спеціальності. Долучаються наші фахівці й до модернізації технологічних процесів та технічного устаткування підприємств, розробляючи та впроваджуючи енергоощадні технології й обладнання. Тому представники наших кафедр – часті гості на провідних підприємствах країни, близького й дальнього зарубіжжя.

Зокрема, завідувач кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування, професор Валерій Мирончук і докторант кафедри, доцент Юрій Змієвський побували на підприємстві одного з лідерів молочного ринку України, компанії «Люстдорф» в м.Іллінці, Вінницької області.

Фахівці щиро вдячні керівництву компанії за змістовне й цікаве знайомство із сучасним виробничим підприємством, що, безумовно, підвищить якісний рівень підготовки спеціалістів в університеті.