Спільне свято

5 вересня 2017

Свято знань відбулося у партнера нашого університету – Технічного ліцею Шевченківського району Києва.

Для участі в заході були запрошені викладачі і науковці НУХТ, зокрема, з вітальним словом і побажанням значних творчих успіхів у новому навчальному році виступив доцент кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Олексій Губеня.

Зауважимо, що творчий педагогічний колектив ліцею постійно удосконалює майстерність, не лише надає ліцеїстам якісні сучасні знання, а і адаптує їх до  всіх вимог, які висувають до майбутніх студентів провідні вищі навчальні заклади. Ліцей постійно бере участь у освітніх наукових проектах, мета яких – виявляти та розвивати здібності учнів та їх рання профілізація. Здобутки ліцеїстів у дослідницькій діяльності постійно представляються на конференціях та освітніх заходах різного рівня та є прикладом для наших студентів і магістрантів.

Результати копіткої праці педагогічного колективу підтверджують випускники ліцею, які нині є студентами нашого університету і проявляють відмінні здібності до навчання, дослідницької, творчої роботи і культурного життя університету.

Бажаємо педагогічному колективу Технічного ліцею і ліцеїстам нових творчих здобутків і перемог!