Спільна мета

10 листопада 2017

​Студенти університету долучилися до написання ХVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбувся у День української писемності та мови. Своєрідним організатором акції стала кафедра гуманітарних дисциплін. Асистент Людмила Приблуда разом із гр. УП-ІІІ-12 створили невеликий осередок написання диктанту. Метою акції – була не перевірка грамотності, а єднання, що реалізувалося у девізі цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Крім цього, у рамках Дня української писемності та мови стартував І етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь студенти І, ІІ, ІІІ курсів різних факультетів та інститутів. Конкурс має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.