Спілкуватись й жартувати

4 квітня 2017

Нещодавно викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Наталія Божок зі студентами 2 курсу, що навчаються за спеціальністю «Міжнародна економіка», провели пізнавальний захід до Всесвітнього дня сміху, участь у якому взяв спеціальний гість із Сполучених Штатів Stuart Snuggs.

Студенти із задоволенням обговорювали та порівнювали з гостем традиції святкування Дня сміху у США та Україні. Зокрема, юнаки зробили презентації за тематикою заходу. У програмі зустрічі був також конкурс на номінацію «Найкращій жартівник» ( “The best joker”). За результатом голосування його переможцем став Stuart Snuggs, який був нагороджений жартівливою «медаллю» та солодощами.

Студенти в черговий раз довели, що вміють не тільки спілкуватись англійською мовою, а й шуткувати, як іноземці.