Спілкування з професіоналами

21 квітня 2017

Студенти-електромеханіки Полтавського коледжу харчових технологій нашого університету разом із викладачами Сергієм Петровим, Аліною Кметь, Ніною Дерягою та Тетяною Круміною відвідали ПП « Білоцерківська агропромислова група».

Це одне з провідних молокопереробних підприємств Полтавщини, що спеціалізується на виробництві вершкового масла, спредів, плавлених сирів і сухого молока.

Студенти та викладачі познайомилися з асортиментом продукції підприємства, з цікавістю оглянули  задіяне у виробництві технологічне  обладнання, ознайомилися з роботою  апаратного цеху, цеху виробництва сухого молока. Продукція підприємства виготовляється на сучасному європейському обладнанні за провідними європейськими технологіями і користується попитом, як в Україні, так і за її межами.

Студентам було цікаво спілкуватися з головними спеціалістами підприємства. Вони познайомили студентів із технологічним циклом виробництва молочної продукції на підприємстві та відповіли на усі їх питання.

Студенти та викладачі вдячні адміністрації ПП «Білоцерківська агропромислова група» за можливість практично закріпити набуті у коледжі теоретичні знання.