Сьогодення і майбутнє

9 листопада 2017

Студенти та викладачі кафедри готельно-ресторанної справи відвідали Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу і клінингу FoReCH 2017.

Сучасний готель - один із «китів» готельного бізнесу, який весь час освоює неймовірні простори комплексних технічних і дизайнерських рішень. Виставка вразила різноманітністю реалізованих концепцій і свободою дій для здійснення перспективних задумів і планів із облаштування номера, тому що зовнішній вигляд - це сьогодення і майбутнє кожного готелю.

Студенти та викладачі мали можливість оцінити всі переваги сучасних меблів, предметів освітлення, сантехніки, устаткування та обладнання для фітнес-центрів і басейнів, великих і міні-готелів, систем безпеки і відеоспостереження.

Із цікавістю спостерігали за майстер-класами італійської школи шеф-кухарів, найкращих шефів України, професіоналів барної справи. Ознайомились із сучасними трендами столової білизни та посуду для закладів готельно-ресторанного бізнесу.

Відвідування заходу збагатило новими знаннями та залишило позитивні емоції.