Смаколики від щирого серця

6 квітня 2018

Уже традиційно третій рік поспіль на Великодні свята Смілянський коледж харчових технологій НУХТ взяв активну участь у міській волонтерській акції «Великодній кошик для бійців», яку започаткували і продовжують втілювати волонтери Смілянської самооборони Майдану «Січ».

До цієї акції ретельно готувалися, наповнювали «кошики» смаколиками: паски, крашанки, пиріжки, ковбаси, сало, консервація, печиво, цукерки, кава, чай. І про медикаменти потурбувалися, і листи вітальні не забули написати. У день передачі студенти снували коледжем ніби бджілки вуликом, прикрашали свої «кошики», а на перерві всі мали змогу побачити розмаїття святкової волонтерської передачі.

Від волонтерів і бійців велика подяка класним керівникам і студентам за небайдужість та тепло сердець, за підтримку та святковий настрій.

1. ВЦР17 – класний керівник Павло Васюра
  21. ВЦР15 – класний керівник Олена Олійник
  22. ВЦР16 – класний керівник Надія Глухова
  23. КВП15 – класний керівник Тетяна Зінченко

А на центральній площі міста студенти коледжу взяли участь в освяченні волонтерської допомоги, зібраної ними та школярами міста і району. До слова запрошувалися керівники міста та району, талановиті діти подарували пісні та вірші на військову тематику, зі словами християнських настанов і молитвами зверталися до присутніх отець Михайло та отець Богдан, а потім відбулося таїнство освячення великодньої волонтерської допомоги.

Освячені великодні подарунки того ж дня волонтери відправили в зону АТО.