Слушна нагода

14 вересня 2017

Студенти групи ОХ-2-2 кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого разом із доцентом Романом Якобчуком відвідали 26-ту Міжнародну спеціалізовану виставку обладнання і технологій для харчової промисловості INPRODMASH та UPAKOVKA, що працювала у Міжнародному виставковому центрі 12-14 вересня 2017 р.

Студенти познайомилися з новітніми зразками обладнання для харчової і переробної промисловості як вітчизняного, так і закордонного виробництва. Представлені на виставці зразки викликали велику зацікавленість студентів, як майбутніх фахівців із проектування та технічного сервісу обладнання для виробництв харчової промисловості.