Слово Кобзареве

10 березня 2017

9 березня у гуртожитку №3 відбувся святковий вечір «Твори Тараса Шевченка в перекладах» із нагоди 203-річниці від дня народження Кобзаря. Захід був організований зусиллями викладачів кафедри іноземних мов професійного спрямування за участі студентів Навчально-наукового інституту харчових технологій та факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Програма святкового вечора включала презентації, присвячені епізодам життя Кобзаря, та конкурс декламування студентами найвідоміших перекладів творів Шевченка. Захід доповнила виставка репродукцій картин, що дало змогу всім присутнім осягнути грані таланту митця. Окрасою свята стало виконання Надією Ніколенко (група ТУ2-2) пісень на вірші Т. Шевченка «Думи мої думи», «Зацвіла в долині».

Ведучими вечора були студентки групи ТУ 2-8 Ірина Гальонко та Богдана Кирковська.  Компетентне журі у складі викладачів кафедри іноземних мов професійного спрямування визначило переможців конкурсу:

1 місце посіла Марина Арлачова ( група ХТ2-6)

2 місце зайняла студента, що навчається на англомовному проекті, Олена Цишек (група ТУ4-12)

3 місце – Анастасія Назірова (група Т1-12).

На святі побували студенти, що живуть у гуртожитку, викладачі та гості. Усі присутні були приємно вражені не лише здібностями студентів, але й їх рівнем володіння англійською.