Шириться коло партнерів

11 вересня 2017

​З метою обміну досвідом у реалізації інноваційних технологій навчання, у тому числі дистанційної форми навчання, забезпечення участі в проведенні спільних досліджень, реалізації інноваційних проектів та удосконалення ступеневої підготовки кадрів підписаний Договір між нашим університетом і Грузинським технічним університетом (м. Тбілісі, Грузія).

Договір передбачає співпрацю за напрямками: обмін досвідом в організації навчального процесу за спорідненими спеціальностями; вдосконалення поетапної системи підготовки кадрів і підвищення кваліфікації навчально-педагогічних працівників; обмін досвідом у реалізації інноваційних технологій навчання, у тому числі дистанційної форми навчання; організація практичної підготовки студентів; обмін студентами, аспірантами для навчання та виконання конкретних проектів.