Широкі можливості

4 квітня 2017

4 квітня 2017 р. у залі засідань ректорату відбулася зустріч викладачів і студентів нашого університету з фахівцями відділу розвитку та міжнародної співпраці Вищої Школи Управління Охороною Праці в Катовіце (WSZOP, Польща) Доротою Соколовською, Агнешкою Чіхи та Іриною Пушкарьовою.

Нагадаємо, що між нашими навчальними закладами працює програма академічної мобільності 2D!, за якою наші студенти економічних, технічних спеціальностей, а також туризмознавці успішно пройшли або проходять нині навчання. Магістри з «Туризмознавства» у лютому отримали свої два дипломи (український і польський), а сьогодні свій польський диплом отримала студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління Ірина Лисиціна.

Розпочав зустріч проректор нашого університету з міжнародних зв’язків та інтеграції Ярослав Засядько, який представив гостей та проанонсував програму зустрічі. З боку нашого університету участь у заході взяли участь: заступник директора Навчально-наукового інституту економіки і управління з навчально-наукової роботи Наталія Слободян, в.о. декана факультету автоматизації і комп’ютерних систем Андрій Форсюк, завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Дарія Басюк, співробітники відділу міжнародних інтеграційних проектів і академічної мобільності.

Польські фахівці презентували свій виш, обов’язковий курс польської мови, форми реалізації програми двох дипломів 2D!, програми практики і стажування, що працюють  у WSZOP, – Еразмус+ (для випускників) і POWER 3.1 (для студентів) та додаткові переваги (сертифікатні програми), що можуть отримати студенти, навчаючись за програмою академічної мобільності. Вони надали всім зацікавленим інформаційні матеріали та відповіли на запитання присутніх.

Завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Дарія Басюк скористалася нагодою й подякувала польським фахівцям за ґрунтовну підготовку, яку отримали студенти її кафедри, та за надзвичайно тепле й турботливе ставлення до них.

У рамках візиту до нашого університету польські гості також поспілкувалися з проректором Ярославом Засядьком стосовно розвитку подальшої співпраці.

Фотоальбом...