Ще один щабель до успіху

13 лютого 2018

Студенти заочної форми навчання Сумської філії НУХТ успішно захистили дипломні проекти для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямом підготовки «Харчові технології та інженерія».

Екзаменаційну комісію очолив завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ, професор Володимир Ковбаса. До складу комісії увійшли доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ Валерій Махинько та викладач спеціальних дисциплін Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ Надія Лобачова.

Під час захисту студенти гідно представляли проекти з модернізації та реконструкції діючих хлібопекарських і кондитерських підприємств та проекти нових підприємств різної потужності зі впровадженням сучасних прогресивних технологій і розширеним асортиментом виробів.

Після завершення захистів члени Екзаменаційної комісії відзначили старанність і наполегливість студентів, а також високий рівень їх теоретичної та практичної підготовки.