Ще один етап

23 червня 2017

Кафедра економіки і права НУХТ уже понад 80 років щороку випускає у доросле життя висококваліфікованих фахівців спеціальності «Економіка підприємства».

Як і щороку, це літо на кафедрі почалося спекотним періодом для всіх студентів – молодші курси, підсумовуючи свої досягнення та здобутки в навчальній сфері, складають іспити й заліки в період літньої сесії, а для студентів старших – випускних курсів – захист випускових дипломних робіт. Це час, коли вся дружня родина Навчально-наукового інституту економіки і управління «тримає кулачки» за своїх студентів і майбутніх креативних, творчих, талановитих лідерів, управлінців, економістів, спеціалістів усіх сфер господарської діяльності. Всі викладачі кафедри економіки і права переживають, допомагають та «живуть» ці хвилюючі дні перед захистом своїх студентів разом із ними, як і повинно бути у сімейному колі. Розділяючи емоції – щастя, радості, успішного завершення ще одного етапу на шляху до самостійного життя.

З 12 по 21 червня активно працювала Екзаменаційна комісія із захисту дипломних робіт. Спочатку всіх не лишили байдужими дослідження випускників напрямку підготовки «Економіка підприємства» на актуальні теми господарської діяльності, серед яких були відзначені питання важливості стратегічної діяльності, бізнес-планування інвестиційних та інноваційних проектів, мотивації та стимулювання праці, інтелектуалізації економіки, формування структури капіталу підприємства тощо. У результаті успішно захистилися 45 студентів, серед них 7 студентів відстояли право на диплом із відзнакою, і Екзаменаційною комісією було вирішено присвоїти їм освітній ступінь «Бакалавр» з напряму підготовки 6.030504 «Економіка підприємства».

Далі Екзаменаційна комісія заслухала та розглянула дипломні проекти випускників спеціальності 051 «Економіка» спеціалізації «Економіка підприємства». Викладачі кафедри щиро раді, що серед 10 студентів, які гідно захистили право отримати освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст», є рекомендація від Екзаменаційної комісії продовжити навчання та наукову діяльність в аспірантурі.

Крім того, 7 студентам заочної форми навчання був присвоєний освітній ступінь «Магістр» зі спеціальності 051 «Економіка» спеціалізації «Економіка підприємства».

Усі випускники у своїх дослідженням приділили велику увагу не лише науковому рівню робіт, а й практичному значенню для господарської діяльності сучасних процесів із врахуванням економічного стану та правового забезпечення ефективного функціонування всіх суб’єктів господарювання.

Всі дипломні роботи відповідали вимогам до рівня кваліфікації майбутньої спеціальності та рівня підготовки фахівців, тому й були допущеними до захисту і винагородили своїх авторів дипломами «бакалавра», «спеціаліста» та «магістра».

Викладачі кафедри економіки і права щиро вітають своїх випускників й пишаються ними. Вони  сподіваються, що знання й навички, які здобули їх вихованці, будуть освітлювати їх життєвий і професійний шлях, слугуючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть досягти поставлених цілей, сприятимуть у виборі життєвого шляху.