Ще одна сходинка

13 жовтня 2017

Ще одну сходинку здолали студенти 941 групи Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ на шляху до майбутньої професії, пройшовши проектно-виробничу практику на базі підприємств та організацій м. Кам’янця-Подільського, Хмельницької  і Чернівецької областей.

Під час цієї практики студенти виконували самостійно основні види роботи інженера-програміста. Крім звичайного обслуговування комп’ютерної техніки їм доручалося створення інформаційно-пошукових систем для бібліотеки, для соціального працівника сільської ради, для виробника хлібобулочної продукції;  розроблення сайтів, рекламних банерів, навчальних інтернет-курсів  із вивчення іноземної мови.

Незалежно від різного рівня підготовки всім студентам були посильні  задачі, які вирішувалися безпосередньо на базі практики. Багатьом студентам роботодавці запропонували подальшу співпрацю. Найкраще зарекомендували себе Дмитро Фурман, Богдан Танасов, Денис Івасишин, Максим Валашов, Олег Оліяр, Дмитро Степанишен, Максим Попов, Дмитро Москалюк.