Щасливий квиток

12 лютого 2018

Проходження практики на такому унікальному підприємстві, як ТОВ «БіоТестЛаб», для студенток-біотехнологів 4-го курсу Юлії Волошенюк, Вікторії Гафенко та Марії Хільченко виявилось «щасливим квитком» до майбутнього працевлаштування.

ТОВ «БіоТестЛаб» – єдиний в Україні виробник широкого асортименту ветеринарних біологічних препаратів: вакцин для птиці, кроликів і свиней, тест-систем; а також провідний виробник антибіотиків, протипаразитарних, дезінфікуючих, антисептичних засобів та інших продуктів для сільськогосподарських тварин і птахів. Вміло налагоджений експорт до інших країн - Грузії, Пакистану, Непалу і Єгипту. Тому дійсно вражає, що ця приватна компанія досягла таких показників лише за 26 років свого існування. Саме в цьому і полягає унікальність підприємства «БіоТестЛаб». Також, що не менш важливо, компанія підходить надзвичайно відповідально до контролю готової продукції завдяки сучасним методикам та інноваційному мисленню.

З першого ж дня у студенток, які проходили на цьому підприємстві практику, було море вражень, позитивних емоцій, адже їх одразу прийняли, як частину дружнього колективу. А тому не дивно, що дівчата не могли дочекатись наступного дня, коли можна було знову повернутись на виробництво і вкотре переконатись, що викладачі їх кафедри дають найдостовірнішу інформацію, яка стосується всіх стадій та нюансів виробництва.

І тепер вони з повною відповідальністю радять усім – якщо ви хочете досягти успіху в сфері фармацевтичної промисловості і не знаєте з чого почати цю нелегку, але захоплюючу пригоду, приєднуйтесь до нашої дружньої сім’ї факультету біотехнології та екологічного контролю!

    СТРІЧКА НОВИН