Самовдосконалення професіоналів

2 вересня 2016

2 вересня 2016 року на кафедрі технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування відбулося вручення сертифіката ТОВ «АСКОН-КР» із підвищення кваліфікації викладачів факультету інженерної механіки та пакувальної техніки в сфері «Професійної роботи в середовищі Компас-Графік».

Кваліфікацію підвищили викладачі і співробітники кафедр: технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування, машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв, технічної механіки і пакувальної техніки.

Також представник компанії ТОВ «АСКОН-КР» вручила факультету інженерної механіки та пакувальної техніки нову ліцензійну версію програми «КОМПАС-3D V16».

Колектив факультету щиро вдячний організаторам і вітає учасників із успішним завершенням курсу підвищення кваліфікації.