Розширюючи кордони

4 липня 2018

​Візитівка факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу – новаційний підхід до ведення навчального процесу й організації практичного опанування студентами своєї професії. Тому викладачі й співробітники факультету у повсякчасному пошуку нових форм і методик викладання, проведення лабораторних і практичних занять, проходження студентами всіх видів практик.

Розширюючи партнерські зв’язки із зарубіжними колегами, викладачі кафедр технології ресторанної і аюрведичної продукції Надія Кравчук і Віра Зуйко та готельно-ресторанної справи Олег Бортнічук помандрували до Болгарії, де пройшли закордонне стажування за програмою «Організація і розвиток готельно-ресторанного та туристичного бізнесу у Болгарії». У ході поїздки вони ознайомилися з особливостями організації роботи готельно-ресторанних комплексів країни та досягли домовленості щодо організації практики за кордоном для студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Харчові технології».

Викладачі відвідали понад 23 підприємства готельного господарства категорії 4 та 5 зірок на курортах Дюни, Несебр, Варна, Обзор і Золоті піски.

Крім дослідження та аналізу стану розвитку та особливостей організації готельного і ресторанного господарства країни Європейського союзу, вони скористалися можливістю поспілкуватися з колегами із Варнського вільного університету та Варнського університету менеджменту з приводу співробітництва у науково-технічній сфері.

Результат цієї насиченої поїздки – студенти факультету вже зараз проходять виробничу практику на базі підприємств готельного господарства Болгарії.

Це лише перший вагомий крок до налагодження довготривалих і успішних взаємостосунків, що стимулюватимуть до розвитку і навчання майбутніх фахівців у сфері обслуговування. Тож побажаємо колективу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу успіху на цьому шляху!

    СТРІЧКА НОВИН