Розшукуються експерти

12 липня 2018

​Міністерство освіти і науки України щорічно проводить конкурси наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, фінансування яких здійснюватиметься за кошти держбюджету. Експертне забезпечення проведення таких конкурсів, виконавцями яких стануть заклади вищої освіти та наукові установи МОН, покладено на Наукову раду та Експертну раду МОН.

Оскільки у січні 2019 року закінчується термін дії Наукової ради, оголошується конкурс претендентів для участі як експертів на наступний строк її повноважень. Також для забезпечення якісної експертизи проектів наукових робіт і науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених за напрямами, затвердженими наказом МОН від 03.07.2017 № 983, оголошується додатковий конкурсний відбір експертів до складу секцій за фаховими напрямами Експертної ради МОН.

Міністерством освіти і науки України виданий наказ про оновлення складу секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН та додатковий конкурсний відбір до складу Експертної ради МОН. 

Кандидати можуть претендувати лише на одну із запропонованих секцій із зазначенням наукового напряму секції за фаховим напрямом Наукової ради МОН та Експертної ради МОН.

Щоб взяти участь у відборі, необхідно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/dzTGHWISUA03U5VH2, а також надати її паперовий варіант із підписом кандидата, завірений організацією, у якій він працює, до департаменту науково-технічного розвитку МОН. Кінцевий день прийому анкет – 15 серпня 2018 року.

 

    СТРІЧКА НОВИН