Розповідь студентки

1 грудня 2017

Студентка 4 курсу групи ХТ-4-5 Ярославна Каширіна відвідала гімназію № 32 «Успіх», де поспілкувалася з учнями дев’ятих класів. Вона підготувала презентацію, яка  ознайомила учнів із дисциплінами «Хімія та технологія харчових добавок» і «Хімія та технологія косметичних засобів», що поглиблено вивчаються у НУХТ. Студентка продемонструвала учням приклади лабораторних робіт та пояснила умови їх виконання. Також Ярославна показала невеликий фільм, який вона підготувала до Дня хіміка-2017, що відбувся в університеті 23 травня цього року.

Школярі впевнилися, що, отримавши диплом за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» у Національному університеті харчових технологій, зможуть влаштуватися на будь-яке хімічне підприємство або стати науковцем у даній сфері, працювати в науково-дослідних інститутах і в майбутньому розповсюдити свої відкриття у різних галузях хімічного виробництва.

Нагадаємо, що гімназія № 32 «Успіх» з 1926 року плекає дитячі серця. Цікава історія існування цього закладу – спочатку це була чоловіча гімназія, потім - школа робочої молоді, з 1961 року - школа з поглибленим  вивченням іноземних мов. У 1996 році закладу наданий статус гімназії. Очолює гімназію № 32 директор Світлана Чумак.