Робота триває…

7 грудня 2017

​Продовжує роботу інформаційно-консультаційний практикум «Державний контроль у сфері безпечності та якості продукції підприємств пиво-безалкогольної галузі у світлі  Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про  харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин». 7 грудня на практикумі була приділена увага аналітичним експрес-методам контролю сировини готової продукції.

Доповідь професора кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства  Віталія Прибильського дала роз’яснення щодо приготування ферментованих напоїв  і віднесення  даного типу безалкогольних напоїв до особливого класу напоїв. Також фахівець розповів про нові раси дріжджів і молочнокислих бактерій для приготування напоїв.

Крім того, прозвучали цікаві і продуктивні доповіді: «Фільтраційні рішення в пивоварній промисловості» від керівника ТОВ «Філт-тк» Дмитра Уачка) та «Мікробіологічний контроль повітря і скраплених газів в процесі виробництва напоїв» менеджера ТОВ «ХІМЛАБОРРАКТИВ» Тетяни Ланан.

Після обідньої перерви на всіх учасників чекає захоплююча екскурсія на кафедру технології цукру і підготовки води нашого університету.